O stronie

Niniejsza strona nie ma charakteru komercyjnego i nie zajmuje się sprzedażą kosmetyków marki Natura Siberica. Ma jedynie charakter informacyjny, polegający na propagowaniu wiedzy na temat kosmetyków naturalnych oraz prawidłowej pielęgnacji urody. Strona nie jest oficjalną witryną producenta marki Natura Siberica i nie powinna być z nią w żaden sposób utożsamiana.

Niniejsza strona stanowi kompendium wiedzy na temat rosyjskich kosmetyków naturalnych marki Natura Siberica. Obejmuje ona opisy poszczególnych produktów pielęgnacyjnych oraz właściwości ich działania. Stanowi również dokładny opis poszczególnych składników INCI, a także dostarcza porad z zakresu naturalnych metod pielęgnacji zdrowia i urody.

Natura Siberica to rosyjska marka kosmetyków organicznych, która jest już dostępna w bardzo wielu krajach na całym świecie. Odznacza się wyjątkowym doborem składników aktywnych, takich jak ekstrakty roślinne i olejki naturalne, które pochodzą z najdalszych zakątków naszej planety. Wiele produktów tej marki zostało stworzonych na bazie wyciągów z roślin, pochodzących z mroźnej i niedostępnej Syberii, gdzie wyrosły w zupełnie naturalny sposób i zostały ręczne zebrane przez rdzennych mieszkańców tych ziem.

Kosmetyki naturalne Natura Siberica to obecnie bardzo popularne w Polsce produkty codziennej pielęgnacji urody, które odznaczają się wyjątkową gamą różnorodności oraz skuteczności działania.