Natura Siberica Professional

Ałtajski rokitnik to unikalny i bardzo cenny składnik kosmetyczny, który został zastosowany jako podstawa do produkcji kosmetyków profesjonalnych serii Oblepikha Natura Siberica Professional , przeznaczonej do pielęgnacji ciała i włosów. Ten wspaniały składnik roślinny jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł wielu witamin i aminokwasów egzogennych. Ponadto, zawiera kwasy omega-3, 6,9 i tak rzadkie jak omega-7, które wspólnie chronią zdrowie i urodę.

W procesie poszukiwania surowców do produkcji serii kosmetyków NS specjaliści dokładnie zbadali ogromną liczbę odmian rokitnika, rosnącego w różnych częściach świata. W rezultacie stwierdzono, że właśnie rokitnik z Ałtaju jest najbardziej przydatny w pielęgnacji i bogaty w niezbędne substancje.

Biorąc pod uwagę warunki wzrostu – ostry klimat i ekstremalne zimno – gatunek ten ma doskonałe właściwości adaptogenne, w wyniku czego pozwala na skutecznie utrzymanie piękna. Wytwarzany z niego olej jest równie skuteczny i można go stosować zarówno do twarzy, ciała, jak i włosów. Ałtajski olej z rokitnika zawiera wysokie stężenie wielu substancji aktywnych, zwiększających skuteczność działania kosmetyków naturalnych Natura Siberica . Produkowany jest z ręcznie zbieranych jagód i przetwarzanych przy użyciu metody prasowania na zimno.

Olej rokitnikowy zawiera dużą ilość niezwykle użytecznych właściwości:

  • poprawia kondycję włosów i skóry głowy,
  • poprawia elastyczność skóry, eliminując zmiany związane z wiekiem,
  • zapobiega zapaleniu skóry i zapewnia skuteczną działanie bakteriobójcze,
  • skutecznie odżywia i zmiękcza skórę, chroniąc ją przed wysuszeniem,
  • pomaga przywrócić zdrowe uszkodzonej przez słońce skórze,
  • pomaga pozbyć się przebarwień.

Asortyment linii Natura Siberica Professional z olejkiem z rokitnika

Wszystkie produkty pielęgnacyjne dla ciała, skóry, włosów zawiera wysokiej jakości olej z rokitnika, a także szereg cennych składników organicznych, zapewniających wspaniałe i skuteczne kompozycje kosmetyczne. Natura Siberica Professional umożliwia doskonałą gamę profesjonalnych kosmetyków, o nowoczesnych i skutecznych działaniach. Dzięki temu rosyjskie kosmetyki organiczne tej marki odróżniają się od wielu innych, co czyni je niezastąpionymi towarzyszami przy codziennej pielęgnacji urody.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14