Sauna & SPA

Szalony rytm współczesnego życia i dynamika codziennych spraw, a także wiele  zmartwień i stresu, może spowodować poważne konsekwencja dla zdrowia i urody. Dlatego często istnieje pilna potrzeba, aby odpocząć i poczuć atmosferę pełnego luzu i relaksu. Najbardziej skutecznym sposobem, szybko i skutecznie łagodzącym zmęczenie i stres po ciężkim dniu, to jest woda. Może to być przyjemny prysznic lub kąpiel, które dają uczucie lekkości całemu organizmowi. Wypełniona po brzegi wanna lub pachnąca olejkami eterycznymi sauna doskonale pozwalają oczyścić i uspokoić nie tylko skórę, ale także duszę każdej osoby. Każdy może wybrać to, co mu się podoba i pasuje do indywidualnych preferencji.

Aby dodatkowo wzmocnić efekt i dać możliwość uzyskania jeszcze większych korzyści i przyjemności eksperci marki Natura Siberica opracowali serię naturalnych produktów  kosmetycznych Sauna & SPA , które przeznaczone są do pielęgnacji włosów i ciała. Główną zaletą wszystkich produktów z tej linii jest wykorzystanie w procesie produkcyjnym dzikich i najbardziej wartościowych ziół, rosnących na Dalekim Wschodzie i Syberii. Sauna & SPA Natura Siberica w unikalnej formułach wykorzystuje wszystko co dała nam natura. Dzięki zawartości składników roślinnych kosmetyki organiczne nie muszą zawierać dodatków chemicznych, takich jak SLS, parabenów, syntetycznych barwników i perfum.

Seria kosmetyczna Sauna & SPA Natura Siberca jest specjalnie zaprojektowana do efektywnej pielęgnacji włosów i pielęgnacji skóry, również podczas pobytu w saunie. Ze względu na wysokie temperatury w takich miejscach przepuszczalność skóry znacznie się zwiększa i zaczyna ona aktywniej oddychać i wchłaniać substancje aktywne z zewnątrz. Zwiększa się również zakres regeneracji,  oczyszczania oraz aktywności metabolizmu. To właśnie w tym momencie, wszystkie produkty zawarte w serii naturalnych składników aktywnych najlepiej ujawniają swoją troskę i potencjał uzdrawiania. Wspaniałego efektu dodają także bardzo przyjemnie pachnące olejki eteryczne, wywierające dodatkowy wpływ aromaterapeutyczny.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.