GZEL

W serii kosmetyków GZEL Natura Siberica ekspertom udało się cudem połączyć dawne rosyjskie przepisy, które były używane do pielęgnacji ciała i włosówprzez wiele pokoleń mieszkańców odludnych terenów Syberii , a także niesamowitej siły rzadkich roślin, rosnących w rozległych terenach tego regionu. Kosmetyki naturalne z tej linii zawierają wspaniałe surowce i składniki aktywne, takie jak miód ałtajski, ekstrakty z wierzby, olejek z rokitnika, olejek różany, arktyczne maliny i żurawinę.

Rdzenne narody, które od niepamiętnych czasów żyły w Syberii były w pełni świadome niesamowitej mocy tych dzikich roślin, głównie jagód i ziół. Doceniono ich zdolność do znacznej poprawy zdrowia i przedłużania okresu starzenia. Sekret wielkiego potencjału tych roślin tkwi w tym, że rosną one w ekstremalnie trudnych warunkach i są przyzwyczajone do niesprzyjających warunków i stałej walki o życie. Z tego względu seria GZEL Natra Siberica to doskonały wybór dla każdego, komu zależy nie tylko na własnej urodzie, ale i zdrowiu.

Od czasów starożytnych ludzie Syberii docenią niesamowitą moc dzikich ziół i owoców, które są w stanie trwale przedłużyć piękno i zdrowie każdego człowieka. Jest to spowodowane tym, że rośliny muszą stale walczyć o przetrwanie w surowym klimacie i ciągle wzmacniają swój potencjał do życia. Przykładem mogą być złote maliny moroszki, które dzięki swoim unikalnym właściwościom, zwykło się w Rosji nazywać królem jagody, gdyż zawierają dużo różnego rodzaju przydatnych substancji odżywczych. Należą do nich różne witaminy A, E, C, PP , z grupy B oraz wiele innych substancji aktywnych.

Jako inny przykład można podać rokitnika zwyczajnego, który z pośród wszystkich roślin na półkuli północnej ma najwyższe stężenie polifenoli i witamin. Można w nim znaleźć także kwas askorbinowy – witamina C, którego jest w nim 15 razy więcej, niż w ulubionych pomarańczach.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.